Ветом 4.24 (рідкий)

Модель: Жидкий
Наявність: Є в наявності
475.00грн

Склад

Екстракт кукурудзяний, ферментований бактеріями Bacillus amyloliquefaciens штам ВКПМ В-10643 (DSM 24615), натрію хлорид, вода дистильована.


Форма випуску

Ветом 4.24 являє собою рідину від світло-жовтого до темно-коричневого кольору, зі специфічним запахом. Можлива наявність нерозчинного осаду.

Випускається у флаконах зі скла або полімерного матеріалу. Кожен флакон упакований в картонну коробку і супроводжується інструкцією із застосування.


Область застосування

Біологічно активна речовина Ветом 4.24 застосовується в якості додаткового джерела пробіотичних мікроорганізмів для оздоровлення організму людини.

Оздоровчий ефект забезпечується властивостями бактерій Bacillus amyloliquefaciens які, розмножуючись переважно в тонкому відділі кишечника, виділяють протеолітичні, амилолитические, целлюлозолитические ферменти, біологічно активні речовини, що пригнічують ріст і розвиток патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Внаслідок цього процесу мікробний склад кишечника трансформується до відповідного еволюційно склалася нормі, очищаються його стінки від неперетравлюваних залишків їжі, що сприяє активному виведенню токсинів з організму, безперешкодної доставки біологічно активних і поживних речовин. Під впливом Ветом 4.24 нормалізуються: травлення, всмоктування і метаболізм заліза, кальцію, жирів, білків, вуглеводів, тригліцеридів, амінокислот, дипептидов, цукрів, солей жовчних кислот, кислотність середовища в шлунково-кишковому тракті. Застосування Ветом 4.24 допомагає організму людини зберігати здоров'я.


Спосіб застосування та дозування

Ветом 4.24 застосовується перорально.

Кратність і тривалість прийому Ветом 4.24 знаходиться в прямій залежності від стану організму людини.

Для здорових людей рекомендована кратність прийому Ветом 4.24 - не менше (4-6) крапель на тиждень.

Приймати регулярно.

При наявності хвороби кратність прийому слід збільшити до 10 і більше крапель в день.

Ветом 4.24 не викликає звикання.


Протипоказання

Не рекомендується при наявності індивідуальної непереносимості компонентів препарату.


Взаємодія з іншими препаратами

Ветом 4.24 підвищує ефективність лікарських препаратів і знижує їхній негативний побічний вплив на організм людини.

Ветом 4.24 годі було застосовувати перорально разом з антибіотиками та іншими препаратами на основі пробіотичних мікроорганізмів.

Припустимо спільне застосування Ветом 4.24 і антибіотиків з використанням різних шляхів і методів їх введення. Наприклад: антибіотик - у вигляді ін'єкції, а Ветом 4.24 - перорально.


Зберігати при температурі від 0 до 10 ° С.

Після відкриття флакона препарат зберігати не більше 1 тижня при температурі від 0 до 10 ° С.

Термін придатності - 2 роки від дати виготовлення.


Не є ліками.


Примітка

Препарати Ветом 1.23, Ветом 2.25, Ветом 2.26, Ветом 3.22, Ветом 4.24 однакові за принципом дії. В якості діючої початку в них використовуються різні мікроорганізми, які активні в різних відділах кишечника і продукують в навколишнє середовище різний спектр біологічно активних речовин. У зв'язку з цим їх підсумкове вплив на організм людини різниться. Для отримання максимального ефекту позитивного впливу необхідно по черзі застосувати всі Ветом з метою ефективного очищення всіх відділів кишечника від патогенної і умовно патогенної флори.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
 • Телефони:
  • (050) 616-50-95
 • Доставка:
  • "Нова пошта" по Україні
  • "Укр пошта" по Україні
  • Самовивіз (Херсон)
 • Оплата:
  • Безготівковий
  • Наложений платіж