Ветом 2.26 (рідкий)

Модель: Жидкий
Наявність: Є в наявності
475.00грн

Склад

Екстракт кукурудзяний, ферментований бактеріями рекомбінантного штаму Bacillus subtilis ВКПМ В-10641 (DSM 24613) і Bacillus amyloliquefaciens штам ВКПМ В-10643 (DSM 24615), натрію хлорид, вода дистильована.

 

Форма випуску

Ветом 2.26 являє собою рідину від світло-жовтого до темно-коричневого кольору, зі специфічним запахом. Можлива наявність нерозчинного осаду.

Випускається у флаконах зі скла або полімерного матеріалу. Кожен флакон упакований в картонну коробку і супроводжується інструкцією із застосування.

 

Область застосування

Біологічно активна речовина Ветом 2.26 застосовується в якості додаткового джерела пробіотичних мікроорганізмів для оздоровлення організму людини.

Оздоровчий ефект забезпечується властивостями бактерій Bacillus subtilis і Bacillus amyloliquefaciens які, розмножуючись в кишечнику, виділяють протеолітичні, амилолитические, целлюлозолитические ферменти, біологічно активні речовини, що пригнічують ріст і розвиток патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Внаслідок цього процесу мікробний склад кишечника трансформується до відповідного еволюційно склалася нормі, очищаються його стінки від неперетравлюваних залишків їжі, що сприяє активному виведенню токсинів з організму, безперешкодної доставки біологічно активних і поживних речовин. Під впливом Ветом 2.26 нормалізуються: травлення, всмоктування і метаболізм заліза, кальцію, жирів, білків, вуглеводів, тригліцеридів, амінокислот, дипептидов, цукрів, солей жовчних кислот, кислотність середовища в шлунково-кишковому тракті. Застосування Ветом 2.26 допомагає організму людини зберігати здоров'я.

 

Спосіб застосування та дозування

Ветом 2.26 застосовується перорально.

Кратність і тривалість прийому Ветом 2.26 знаходиться в прямій залежності від стану організму людини.

Для здорових людей рекомендована кратність прийому Ветом 2.26 - не менше (4-6) крапель на тиждень.

Приймати регулярно.

При наявності хвороби кратність прийому слід збільшити до 10 і більше крапель в день.

Ветом 2.26 не викликає звикання.

 

Протипоказання

Не рекомендується при наявності індивідуальної непереносимості компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими препаратами

Ветом 2.26 підвищує ефективність лікарських препаратів і знижує їхній негативний побічний вплив на організм людини.

Ветом 2.26 годі було застосовувати перорально разом з антибіотиками та іншими препаратами на основі пробіотичних мікроорганізмів.

Припустимо спільне застосування Ветом 2.26 і антибіотиків з використанням різних шляхів і методів їх введення. Наприклад: антибіотик - у вигляді ін'єкції, а Ветом 2.26 - перорально.

Зберігати при температурі від 0 до 10 ° С.

Після відкриття флакона препарат зберігати не більше 1 тижня при температурі від 0 до 10 ° С.

Термін придатності - 2 роки від дати виготовлення.

Не є ліками.

 

Примітка

Препарати Ветом 1.23, Ветом 2.25, Ветом 2.26, Ветом 3.22, Ветом 4.24 однакові за принципом дії. В якості діючої початку в них використовуються різні мікроорганізми, які активні в різних відділах кишечника і продукують в навколишнє середовище різний спектр біологічно активних речовин. У зв'язку з цим їх підсумкове вплив на організм людини різниться. Для отримання максимального ефекту позитивного впливу необхідно по черзі застосувати всі Ветом з метою ефективного очищення всіх відділів кишечника від патогенної і умовно патогенної флори.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
 • Телефони:
  • (050) 616-50-95
 • Доставка:
  • "Нова пошта" по Україні
  • "Укр пошта" по Україні
  • Самовивіз (Херсон)
 • Оплата:
  • Безготівковий
  • Наложений платіж